Bezpieczeństwo na wyższym poziomie – zdalny monitoring wizyjny

19 czerwca 2020

Zdalny monitoring wizyjny jest jedną z najbardziej ekonomicznych, a jednocześnie najbezpieczniejszych form ochrony obiektów. Nieprzerwanie pracujący system wideo monitoruje i analizuje otoczenie 24/7.

Koszty utrzymania pracowników ochrony stale rosną. Chociaż jest to jedna z najpowszechniejszych metod ochrony, coraz więcej inwestorów wybiera nowoczesną technologię, która umożliwia nie tylko natychmiastową reakcję patroli interwencyjnych, ale jest również znacznie tańsza w utrzymaniu. W SAVAS najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego nasze instalacje zdalnego monitoringu wizyjnego posiadają atesty i homologacje Zakładu Rozwoju Technicznego Ochrony Mienia „TECHOM”, a główne urządzenia alarmowe mają najwyższą klasę „C”.

Ponadto zintegrowanie zdalnego monitoringu z systemami alarmowymi budynku zwiększa skuteczność ochrony. Pogląd z kamer w Stacji Monitorowania Alarmów umożliwia szybką weryfikację niebezpiecznych sytuacji i pozwala na ewentualne wyeliminowanie fałszywych alarmów.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę zdalnego monitoringu wizyjnego dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu lub poznaj 7 przewag monitoringu wizyjnego nad ochroną fizyczną.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.