Z

Zapewniamy bezpieczeństwo pracowników i mieszkańców dzięki solidnym usługom ochrony oraz usługom porządkowym realizowanym w oparciu o sprawdzone procedury.

PEŁNA GOTOWOŚĆ

To motto stanowi podsumowanie zaangażowania i rzetelności, które tworzą fundamenty marki Savas. Korzystając z ponad 25-letniego doświadczenia kadry zarządzającej, stworzyliśmy dynamicznie rozwijającą się firmę, która zatrudnia obecnie ok. 450 osób. Dziś wspólnie tworzymy nowe standardy usług i nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które przekładają się na poprawę bezpieczeństwa naszych klientów.

WARTOŚCI SAVAS


Solidność

Porządek

Doświadczenie

Rozwój

Najwyższą wagę przykładamy do zadowolenia i bezpieczeństwa naszych klientów.

NOWY WYMIAR USŁUG

Tworząc nowe standardy usług, chcemy zmieniać postrzeganie branży security&cleaning w Polsce, dając jednocześnie stałe poczucie bezpieczeństwa oraz realne wsparcie dla klientów. Jakość to dla nas sposób myślenia, który wyznacza nam kierunek w nieustannym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

Zaufali nam


DLACZEGO WARTO


Patrole
interwencyjne

Własne patrole interwencyjne gwarantują możliwość błyskawicznego dojazdu na miejsce zdarzenia i skutecznego zabezpieczenia sytuacji.

Centrum
monitoringu

Centrum Monitoringu to cyfrowe serce naszego systemu bezpieczeństwa. Zastosowane w nim technologie spełniają wymogi normy EN-PN 50518.

Specjalistyczny
sprzęt

Nowoczesny sprzęt to podstawa zarówno niezawodnej ochrony, jak i skutecznych usług porządkowych. W obu przypadkach korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i renomowanych dostawców.

Nowoczesne
środki czystości

Stawiane przed nami wysokie wymagania dotyczące standardów czystości realizujemy w oparciu o detergenty topowych marek.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.