Czym jest ochrona osób i mienia?

23 września 2021

Nasza firma świadczy usługi ochroną osób i mienia. Ochrona osób oraz ochrona mienia to jednak dwie różne specjalności. Ochrona osób obejmuje ochronę zdrowia, życia, a także zapewnienie nietykalności cielesnej Klienta. Zatrudniamy do jej realizacji wyłącznie kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Wybierając naszą firmę, mogą Państwo mieć pewność, że nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, skutecznie zadbają o Państwa bezpieczeństwo. Ochrona mienia natomiast obejmuje zapewnienie bezpieczeństwa zgromadzonego mienia, struktury budynków czy zapobieganie ingerencji (wstępowi na teren chroniony) osób nieuprawnionych. W realizacji tej usługi wykorzystujemy najnowsze technologie (m.in. drony, systemy antydronowe, bariery dostępu). Skuteczna ochrona mienia wymaga umiejętnego połączenia pracy doświadczonych pracowników ochrony fizycznej oraz technicznego zabezpieczenia mienia w formie elektronicznej (m.in. systemy SSWiN, CCTV, SKD).

Dlaczego agencja mienia może Ci być potrzebna?

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania czy wykonywania pracy. Złodzieje w dzisiejszych czasach działają w ukryciu i stosują rozmaite metody, aby obniżyć lub ograniczyć naszą czujność. Rozpoznanie zagrożeń w otoczeniu bliższym i dalszym, obserwacja, plan ochrony i procedury, to nasza broń. Wybierając naszą firmę możecie Państwo liczyć na 25 lat doświadczenia, wypracowane przez nas sprawne procedury określonych działań, wsparcie merytoryczne fachowców z doświadczeniem w ochronie obiektów wojskowych (w tym NATO, uczestników zagranicznych misji wojskowych). Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa ceniące profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Cechuje nas skuteczność realizowanych zadań, indywidualne podejście do Klienta oraz duża sprawność i elastyczność w działaniu. Nasze usługi obejmują również ochronę przed wyciekiem danych (osobowych, wrażliwych oraz poufnych), których przejęcie może okazać się dla przedsiębiorców katastrofalne w swoich skutkach.

Agencja ochrony – ochrona mienia

Zadaniem naszej firmy jest zorganizowanie profesjonalnego systemu ochrony obiektu poprzez stworzenie planu jego ochrony oraz wypracowanie skutecznych procedur, umożliwiających działanie naszego personelu w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa ochranianego mienia. Wykorzystujemy w naszej pracy zaawansowane technologie (m.in. analityka obrazu, zdalny transfer danych, autonomiczne patrole dronowe). Na zlecenie Klienta projektujemy koncepcję zabezpieczenia mienia z wykorzystaniem elementów zabezpieczenia technicznego mienia i wykonujemy montaż takich systemów. Nasza agencja ochrony mienia posiada własną Stację Monitorowania Alarmów (SMA) oraz własne Centrum Monitoringu (Dyspozytorzy pracują nieprzerwanie 24h/dobę). Posiadamy stały, zdalny dostęp do kamer zamontowanych na obiektach naszych Klientów, co zapewnia możliwość natychmiastowej interwencji w przypadku stwierdzenia zagrożenia.

Agencja ochrony – oferowane usługi

Nasza agencja ochrony oferuje szeroki zakres usług z zakresu bezpieczeństwa tj. patrole realizowane za pomocą dronów, zdalny monitoring wizyjny, podjazdy zmotoryzowanych patroli interwencyjnych, montaż systemów alarmowych, CCTV i SKD. Realizujemy też szeroki wachlarz usług z dziedziny Facility Management w tym m.in. bieżące utrzymanie czystości, sprzątanie terenów zewnętrznych (m.in. koszenie traw, odśnieżanie), obsługa techniczna budynków (w tym cyfrowa obsługa inspekcji i interwencji), szkolenia BHP. Szeroka oferta jest skierowana zarówno do mniejszych firm, jak i korporacji międzynarodowych, które posiadają rozbudowaną infrastrukturę wymagającą szczególnej ochrony. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, pracujących na najlepszym dostępnym sprzęcie na rynku. Wykorzystujemy w naszej pracy zaawansowane systemy teleinformatyczne wspierające naszą codzienną pracę dla Państwa.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.