SPRAWDZONE PROCEDURY

Dla nas każdy obiekt jest obiektem strategicznym. Oznacza to, że dla każdego obiektu powstaje specjalny plan ochrony, który spełnia wymogi formalne stawiane w przypadku ochrony obiektów takich jak kopalnie, lotniska czy rafinerie. W ten sam sposób podchodzimy do regularnych raportów, które stanowią narzędzie ewaluacji i optymalizacji naszej pracy.

SPRAWDZONE PROCEDURY

DOŚWIADCZONA KADRA

Wybierając Savas, wybierasz wsparcie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w strukturach wojska, policji i ochrony. To ich unikalne know-how nadaje rytm codziennej pracy naszego zespołu sumiennych i rzetelnych pracowników.

DOŚWIADCZONA KADRA

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Innowacje technologiczne pozwalają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. W Savas nieustannie testujemy i wdrażamy nowe rozwiązania, szukając przy tym wymiernych korzyści dla naszych klientów.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

W naszej pracy szukamy rozwiązań, nie narzędzi. Dlatego każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i ekspercką analizę jego potrzeb. Zawsze jednak kierujemy się jedną zasadą. Tworząc nasze systemy nie idziemy na kompromisy, bo kwestii bezpieczeństwa nie ma na nie miejsca.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

GWARANCJA JAKOŚCI


Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.