Wesołych Świąt od SAVAS!

23 grudnia 2020

Wiemy, że ten rok był wyzwaniem dla nas wszystkich. Jednak skupiamy się na tym, co dobrego spotkało nas w minionych miesiącach i z nadzieją patrzymy w przyszłość. W Święta Bożego Narodzenia oraz z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Pracownikom, Klientom, Partnerom, a także Sympatykom spokojnych dni spędzonych w gronie najbliższej rodziny, obfitych w zdrowie i pomyślność. 

W tym trudnym roku,  dzięki efektywnym współpracom, udało się nam zrealizować liczne projekty, a nasz zespół był w pełnej gotowości, zapewniając Państwu bezpieczeństwo każdego dnia. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i liczymy na kolejne wspólne wyzwania w nadchodzącym 2021 roku, który miejmy nadzieję będzie bogaty w sukcesy zawodowe oraz prywatne.

Wszystkiego najlepszego od Zespołu SAVAS!

 

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.