Alarm na południu Wrocławia

20 maja 2020

Do centrum bezpieczeństwa SAVAS dotarły niepokojące informacje. Na południu Wrocławia i w okolicznych miejscowościach ponownie zaczęła działać zorganizowana szajka włamywaczy.

Pierwsze doniesienia o włamaniach do domów jednorodzinnych i szeregówek pojawiły się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Wtedy zwiększyliśmy częstotliwość patroli interwencyjnych SAVAS, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo i spokój. Ponowne działania podjęliśmy także teraz, ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości, w których dochodziło do kradzieży (Bielany Wrocławskie, Ślęza, Tyniec Mały, Wysoka, Iwiny, Biestrzyków i Zacharzyce). Włamywacze przewiercają się przez drewniane okna i wchodzą do środka w nocy lub podczas nieobecności domowników, dlatego tak ważne są profesjonalne i sprawne technicznie systemy zabezpieczające, jak m.in. System Sygnalizacji Włamań i Napadów (SSWIN), CCTV, zaawansowane systemy ochrony obwodowej, a także zdalny monitoring wizyjny i podjazdy patroli interwencyjnych.

Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb w zakresie ochrony domów i obiektów komercyjnych.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.