Nowa usługa w SAVAS: profesjonalna dezynfekcja antywirusowa

13 maja 2020

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce poszerzamy ofertę. Dzięki profesjonalnej dezynfekcji i ozonowaniu pomieszczeń biurowych, magazynów, sklepów czy placówek służby zdrowia powrót do pracy będzie bezpieczny i komfortowy zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

Od lat świadczymy kompleksowe usługi porządkowe przestrzeni komercyjnych i mieszkaniowych. Reagując na dynamicznie zmieniającą się sytuację w naszym kraju i nadchodzącą falę powrotów do pracy po okresie społecznej izolacji, oferujemy specjalistyczną dezynfekcję antywirusową. Proces odkażania i ozonowania przeprowadza w pełni przeszkolony personel, który dodatkowo jest zabezpieczony kompletnym zestawem indywidualnych środków ochrony osobistej.

W ofercie SAVAS jest dostępna dezynfekcja oraz ozonowanie wszystkich pomieszczeń ze szczególnym uwzględnieniem tzw. przestrzeni wspólnych, czyli np. klamek, przycisków w windzie, poręczy etc. Odkażanie może być przeprowadzane prewencyjnie, jak i doraźnie w miejscach, w których potencjalne ryzyko zakażenia koronawirusem jest spore – sklepach, gabinetach lekarskich, hotelach, zakładach fryzjerskich, studiach urody, restauracjach lub innych punktach usługowych.

Savas korzysta wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i renomowanych środków do dezynfekcji. Ekipy porządkowe ściśle przestrzegają standardów i procedur. Wszystkie środki są dobierane indywidualnie po wcześniejszej analizie i audycie. Usługa dostępna jest na terenie Wrocławia i okolic.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.