Nowe usługi Facility Management w ofercie SAVAS

30 lipca 2019

Od wielu lat dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, zapewniając ochronę, monitoring obiektów oraz usługi porządkowe. Od teraz nasza oferta obejmuje także nowe usługi z zakresu facility management.

W ramach kompleksowej obsługi nieruchomości zapewniamy m.in.

  • Techniczną obsługę nieruchomości (w tym m.in. pogotowie techniczne i naprawa usterek, drobne remonty, serwis techniczny urządzeń i instalacji, nadzór nad przeglądami gwarancyjnymi i okresowymi)
  • Outsourcing usług BHP (w tym m.in. wstępne i okresowe szkolenia bhp, prowadzenie dokumentacji, rejestr wypadków)
  • Prowadzenie recepcji (całościowa obsługa i organizacja pracy recepcji)
  • Catering (w tym. m.in. prowadzenie bufetu/stołówki firmowej, organizacja cateringu okazjonalnego)

Dzięki wykwalifikowanym pracownikom SAVAS oraz współpracy z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie dopasować zakres usług FM do wielkości i specyfiki funkcjonowania danego przedsiębiorstwa oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

 

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.