Pełna gotowość. Zapraszamy na nową stronę www

9 lipca 2019

Od lat dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, oferując najwyższej jakości usługi ochrony oraz usługi porządkowe. Od teraz będziemy to dla Państwa robić pod marką SAVAS.

 

 

Nowa strona internetowa to końcowy i najbardziej widoczny efekt zmian, nad którymi przez ostatnie miesiące pracowaliśmy. Chcemy wprowadzić nową jakość usług w branży security&cleaning w Polsce i zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie w zakresie ochrony i monitoringu, utrzymania czystości oraz usług facility management, o które rozszerzyliśmy naszą ofertę dla biznesu. Wprowadziliśmy także kilka nowych rozwiązań dla klientów indywidualnych – usługi concierge oraz technologie smart, w tym m.in. monitoring pojazdów przez GPS.

W SAVAS każdy obiekt jest obiektem strategicznym. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z dużym zakładem przemysłowym w centrum miasta, czy niewielkim domem jednorodzinnym na jego obrzeżach, to nasza metoda działania pozostaje zawsze taka sama. Bezpieczeństwo i komfort to dla nas przede wszystkim sprawdzone i precyzyjnie zaprojektowane procedury, nad realizacją których czuwa kadra najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

SAVAS – Pełna gotowość.

 

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.