POMOC I ZAUFANIE

Dbając o bezpieczeństwo klientów indywidualnych, gwarantujemy im wsparcie w każdej sytuacji. Nasze wyszkolone patrole interwencyjne zjawią się na miejscu natychmiast, za każdym razem kiedy wystąpi zagrożenie.

SKUTECZNOŚĆ I SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

W momencie wykrycia niebezpieczeństwa w posesji włącza się alarm. Specjalne jednostki natychmiast dostają powiadomienie i wyruszają do akcji. Niezależnie od pory dnia, chroniony obiekt jest pod ścisłym nadzorem, a dzięki zasadom i procedurom, które są fundamentem pracy każdego pracownika SAVAS nic mu nie zagraża.

 

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.