KONTROLA I WSPARCIE

Chcąc chronić to, co dla naszych klientów najważniejsze, centrum monitorowania alarmów działa 24 h na dobę, będąc stale w pełnej gotowości. W momencie otrzymania sygnału o możliwym incydencie, szybko analizowana jest sytuacja w domu. Jeśli stwierdzone zostanie zagrożenie, na miejsce natychmiastowo wysyłany jest patrol interwencyjny lub zawiadamiane są odpowiednie służby.

 

ALARM WŁAMANIOWY

Po dokładnie sporządzonym audycie bezpieczeństwa państwa domu, nasi pracownicy szybko zamontują najlepiej dostosowany do niego system alarmowy. Dzięki integracji z naszym centrum monitorowania alarmów natychmiast otrzymujemy informację o możliwej próbie włamania. W tej samej chwili analizują sytuację poprzez monitoring wizyjny i podejmują decyzję o działaniach.

ALARM NAPADOWY

Oferujemy wygodne breloki, zawieszki lub przyciski stacjonarne, których wciśnięcie podczas napadu wywołuje natychmiastowy alarm. Następnie odbierany jest przez nasze centrum monitorowania alarmu. Na miejscu natychmiast pojawi się grupa interwencyjna.

CZUJNIK CZADU

Czujniki czadu rozmieścimy w całym twoim domu, z naciskiem na miejsca blisko kotła grzewczego lub kominka. Po wykryciu wycieku, na miejsce natychmiast wysyłane są służby ratunkowe i grupa interwencyjna, którzy udzielą pomocy zagrożonym domownikom.

ALARM MEDYCZNY

To prosty system dla osób starszych, który sprawdza ruch w mieszkaniu. Jeśli przez dłuższy czas wykryje jego brak, łączy się z centralą, która weryfikuje przyczynę. Osoby starsze mogą również korzystać z breloków i przycisków, które natychmiast informują nas o możliwym zagrożeniu zdrowia. Wtedy na miejsce wysyłane jest natychmiast pogotowie ratunkowe.

ALARM POŻAROWY

To najnowocześniejszy system wykrywający możliwe wystąpienie pożaru. Wykorzystuje on czujniki dymu i ciepła, które automatycznie wysyłają informację do centrum monitorowania alarmów. Następnie nasz pracownik może natychmiastowo określić miejsce wystąpienia niebezpieczeństwa i poinformować o nim odpowiednie organy.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.