KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Utrzymując porządek w firmie naszego klienta, dbamy nie tylko o czystość, ale również o bezpieczeństwo i komfort wszystkich jego pracowników. Usługi porządkowe świadczymy dla pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów, supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

WYKWALIFIKOWANA ZAŁOGA

Dbamy o kwalifikacje oraz kompetencje naszego personelu, dlatego usługi oferujemy zawsze na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to przeszkoleni profesjonaliści trzymający się wyznaczonych przez nas standardów.

JAK DZIAŁAMY

  1. Analizujemy potrzeby klienta
  2. Analizujemy stan faktyczny przestrzeni
  3. Dobieramy odpowiednie narzędzia i środki
  4. Ustalamy zakres prac i harmonogram
  5. Proponujemy dodatkowe rozwiązania polepszające komfort pracy

Sprzęt i środki czystości

Wybierając sprzęt oraz środki czystości korzystamy jedynie z ofert najlepszych producentów, w tej kwestii nie ma kompromisów. Posiadamy szeroki asortyment maszyn i urządzeń, dlatego jesteśmy gotowi na pracę w każdym miejscu. Wszelkie środki dobierane są po wcześniejszej analizie i audycie, tak aby usługa była wykonana zgodnie ze standardami, utrzymując bezpieczeństwo.

Jak działamy


Sprawdzone i bezpieczne środki czystości

Specjalistyczny sprzęt

Wykwalifikowani pracownicy

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.